Nowoczesne oświetlenie żywności

Oświetlenie specjalistyczne do pieczywa

Oświetlenie specjalistyczne do pieczywa

By on Sie 5, 2008 in Oświetlenie żywności |

Świeże i jędrne warzywa i owoce, pachnące i chrupiące pieczywo, apetycznie wyglądające mięso i wędliny – to główne cechy świeżych produktów spożywczych, które wymieniają klienci zapytani o to co decyduje, że wybierają dany sklep spośród wielu innych.
Okazuje się, że same cechy produktów spożywczych to za mało. Argumentem decydującym o wyborze konkretnych produktów jest przede wszystkim ich wygląd. Poza samym właściwym rozmieszczeniem pieczywa, mięsa, wędlin czy owoców i warzyw kluczową rolę odgrywa właściwie dobrane oświetlenie.
W Maxi-Light wiemy, że właściwie dobrane oświetlenie:
Eksponuje pożądane przez klientów cechy produktów – świeżość i odpowiednia barwa
Jest energooszczędne – szczególnie istotne przy stałym wzroście cen energii
Jest dopasowane do danego rodzaju produktów – inaczej oświetlamy pieczywo, inaczej mięso, inaczej owoce i warzywa
Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z dużym sklepem ogólnospożywczym czy z małą piekarnią lub sklepem mięsnym – jesteśmy w stanie zaproponować takie rozwiązanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Jeśli zależy Ci przyciągnięciu jak największej grupy klientów już teraz poznaj nasze 3 podstawowe linie produktów dedykowanych do oświetlenia żywności.

Odpowiednio oświetlone pieczywo jest zawsze świeże!
Zapach i wygląd pieczywa, miła obsługa oraz odpowiedni wystrój punktu sprzedaży – wszystko to przyciąga uwagę potencjalnych klientów piekarni i cukierni. Badania pokazują, że właściwie zaprojektowana przestrzeń do ekspozycji towaru oraz dobrze dobrane oświetlenie ma bardzo duży wpływ na ostateczną decyzję zakupową klientów piekarni i cukierni i może zwiększyć przychody nawet o 100%.
Dzięki właściwie dobranemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie:
Wyeksponować charakterystyczne walory pieczywa – świeżość, chrupkość, odpowiednia – ciepła barwa
Zaproponować oświetlenie regałów (lub koszy z pieczywem), które podkreśli najistotniejsze walory produktów piekarniczych i cukierniczych
Oświetlić obszar kasowy/ladę w sposób optymalny zarówno w punktu widzenia pracowników jak i klientów
Dobrać najlepsze rozwiązanie do ekspozycji okna wystawowego  Tu przydałby się punkt 5 ale chwilowo nie mam pomysłu poza takim: zoptymalizować zużycie energii w Państwa sklepie
Zobacz szczegóły na www.piekarnia.oswietleniesklepow.pl