Nowoczesne oświetlenie żywności

oferta

Nasze doświadczenia wskazują na to, że dobranie optymalnych rozwiązań energooszczędnych do sklepu to oszczędności energii w skali roku o wartości nawet kilku tysięcy złotych.

W trosce o właściwą ekspozycję produktów przy równoczesnej optymalizacji zużycia energii w Państwa punkcie sprzedaży/sklepie przygotowaliśmy 3 podstawowe linie oświetlenia dedykowane do oświetlenia świeżych produktów spożywczych:

Optymalny (dostępny od ręki):  Modułowy, dostępny od ręki, uniwersalny zestaw oświetlenia, który sprawdza się w każdym sklepie. Jego główna cecha to doświetlenie regałów i lad w sposób eksponujący odpowiednią
kolorystykę produktów.
Gwarantujemy korzystny efekt wizualny za niewielkie pieniądze. Cena podstawowego, kompletnego
modułu dedykowanego do oświetlenia stoiska wynosi netto 899,00 zł.

System jest przygotowany do rozbudowy o kolejne moduły.

Ekspert: System oświetleniowy zaprojektowany do konkretnego sklepu / stoiska z pieczywem lub mięsno-wędliniarskiego. Oprawy oświetleniowe dobrane są indywidualnie do Państwa potrzeb i produkowane na zamówienie (dowolna kolorystyka lamp, optymalna moc oświetlenia). System składa się z odpowiednio dobranego oświetlenia głównego oraz specjalistycznego doświetlenia kierunkowego.

LED:  Najnowsze trendy w ledowym oświetleniu żywności za rozsądne pieniądze.
Energooszczędna technologia LED w pełni sprawdza się w oświetleniu pieczywa oraz mięsa i
wędlin. Kompletny system opiera się na lampach LED oświetlających salę sprzedażową oraz
specjalistycznych naświetlaczach na szynoprzewodach.

Oferujemy rozwiązania oparte wyłącznie o moduły ledowe europejskich producentów: Philips, Osram oraz Tridonic.


 

MAXI-LIGHT to firma specjalizującą się w sprzedaży oświetlenia – mamy na swoim koncie kilkaset wdrożeń oświetlenia przeznaczonego do żywności, głównie w sklepach mięsnych oraz piekarniach oraz sklepach ogólnospożywczych.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oświetlenia, opraw, oraz źródeł światła. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oświetlenia oraz pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem oświetlenia i rodzaju opraw oświetleniowych.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktowania się z nami w kwestiach związanych z doborem oświetlenia powierzchni handlowej.