Przejdź do treści

Reflektory szynowe

Reflektory szynowe

Szynoprzewód oświetleniowy
Szynoprzewody oświetleniowe
 

Reflektory szynowe do pieczywa

Szynoprzewody oświetleniowe trójfazowe są aktualnie najlepszym sposobem do konstruowania energooszczędnych instalacji oświetleniowych. Szynoprzewody te umożliwiają zbudowanie eleganckiego i skrojonego idealnie do wymogów chwili oświetlenia z możliwością szybkich zmian. Jest to rozwiązanie bezobsługowe  przeznaczone pierwotnie  do salonów odzieżowych i obuwniczych, butików a obecnie coraz powszechniej stosowane w branży spożywczej.

Oświetlenie szynoprzewody
Szynoprzewody oświetleniowe do piekarni

Reflektory szynowe do pieczywa

Naświetlacze sklepowe i oprawy oświetleniowe są montowane w szynoprzewody przy pomocą adaptorów. Montaż szynoprzewodów i opraw jest szybki i łatwy. Ta prostota systemu sprawdza się we wprowadzaniu zmian i szybkiej rearanżcji powierzchni sprzedażnej.

Z uwagi na szybkość montażu i mobilność  tego rozwiązania, szynoprzewody oświetleniowe  coraz częściej są montowane w wielu sieciach dyskontowych. Lampy montowane w szynoprzewód charakteryzuje możliwość szybkiej zmiany miejsca jak i kierunku świecenia. Taką lampę wystarczy wpiąć w dowolnym miejscu w szynoprzewód i skierować ją w potrzebnym kierunku.

Reflektory szynowe do pieczywa

Oferujemy szynoprzewody oświetleniowe Maxi-Light z serii MaxiTrack . Łączą one w idealny sposób niezawodność, wysoka jakość oraz niezwykle atrakcyjną cenę. Oferujemy również szynoprzewody trójfazowe z serii Global Trac produkcji firmy Nordic Aluminium (Finlandia), które charakteryzuje najwyższa jakość na rynku europejskim a co za tym idzie wyższa cena.

Szynoprzewody oświetleniowe do piekarni i cukierni – strefa konsumpcji.
oświetlenie led do piekarni
oświetlenie specjalistyczne szynowe do piekarni – strefa sprzedaży

 

Reflektory szynowe

Piekarze: jak odpowiednio oświetlić swój sklep? Odpowiedź to reflektory szynowe!

Twój sklep to Twoja wizytówka, która pozwoli Ci jak najlepiej zaprezentować wszystkie Twoje produkty, aby zachwycić zarówno oczy, jak i kubki smakowe Twoich klientów. Aby to zrobić, zastanowiłeś się nad jego układem, wystrojem, atmosferą… Ale czy wiesz, że oświetlenie może również odgrywać ważną rolę w animacji Twojego obszaru sprzedaży? Oto kilka wskazówek, jak umieścić swoje czekoladowe bułeczki i inne kawowe eklery w centrum uwagi!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nooczesne oświetlenie szynowe LED

Oświetlenie jest ważnym punktem w ulepszaniu produktów oferowanych do sprzedaży. Celem jest wzbudzenie zainteresowania klienta, aby chciał kupić od Ciebie chleb i wracał codziennie, aby pchać drzwi Twojej firmy.

boss led spot white
Reflektory szynowe

Oświetlenie piekarni poprawiające wizerunek Twojej marki

Podobnie jak jakość Twoich produktów i układ sklepu, oświetlenie obszaru sprzedaży również przyczynia się do wzmocnienia wizerunku Twojej marki. A przede wszystkim musi wystarczyć, aby zagwarantować komfort wizualny Twoich klientów. Ale uwaga: dobre oświetlenie niekoniecznie oznacza większe oświetlenie, a w rzeczywistości zwiększenie rachunków za prąd. Wystarczy np. postawić na rozwiązania LED , których zalet w zakresie energooszczędności i walorów środowiskowych nie trzeba już demonstrować.


Dobre oświetlenie przestrzeni sprzedażowej nie oznacza też, że robisz to równomiernie. Dlatego warto bawić się świetlistymi niuansami i tworzyć gry światła, dopasowując światła do wybranego stylu dekoracji. A panel jest szeroki: między kinkietami, reflektorami i innymi zawieszeniami masz wybór.

Nie zapominając o witrynie sklepowej i progu, które sprytnie oświetlone, od razu uświadamiają klientom, że jesteś otwarty.
Oświetlenie podkreślające Twój sklep i produkty

Każdy rodzaj handlu odpowiada ściśle określonemu rodzajowi „koloru światła”. A dla Was, piekarzy i cukierników, najlepiej wybrać tak zwane „ciepłe” światło, około 2700 K, aby stworzyć ciepłą atmosferę .

Aby podkreślić Twoje wypieki i małe ciastka, rozwiązania oświetleniowe wybrane do regałów powinny ograniczać dopływ ciepła, aby nie wpływać na jakość konserwacji Twoich produktów.
sklep piekarz cukiernik piekarnia

Innym ważnym punktem jest wskaźnik oddawania barw lub CRI. Na przykład w piekarni, regułą jest wybieranie żarówek, których CRI jest bliski 100 (100 to CRI światła dziennego). Ma to na celu nie „zmylić” klienta co do „prawdziwego” koloru produktu, który kupuje w Twoim sklepie.

Postawienie „punktu widzenia” na oświetlenie Twojego sklepu przyczynia się w ten sposób do wzmocnienia Twojego biznesu, zarówno w zakresie powitania klientów, jak i zaprezentowania Twoich produktów. Piekarze, już dzisiaj pomyślcie o tym!

profil taśma LED do żywności
profil taśma LED do żywności

Zalety rozwiązań LED

Wybór rozwiązań oświetleniowych LED to rozwiązanie zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne. Rzeczywiście, w przeciwieństwie do konwencjonalnych lamp, LED zapewnia oszczędność energii od około 50 do 80%. Ponadto ma długą żywotność, od 20 000 do 50 000 godzin. Kolejna zaleta: dioda LED emituje mało ciepła, dzięki czemu nie szkodzi konserwacji ciast i innych wrażliwych produktów. Wreszcie żarówki LED pomagają chronić środowisko, ponieważ w 95% pochodzą z recyklingu.