Przejdź do treści

6 faktów wybór oświetlenia piekarni

Wybór oświetlenia piekarni

6 powodów dla których warto z nami współpracować:

1 Szybkość projektów, wycen i realizacji zleceń.
Nasze profesjonalne oprogramowanie do projektowania oświetlenia pozwala na dokonywanie szybkich wycen. Oznacza to, że w ciągu kilkunastu godzin jesteśmy w stanie przedstawić wycenę Klientowi lub ocenić koszty planowanej inwestycji. Realizacja zleceń oświetlenia do piekarni z reguły Oszczędzisz mnóstwo czasu rozpoczynając współpracę z nami.2. Oszczędne i wydajne lampy

2. Oszczędne, wydajne, niezawodne i łatwe w montażu oświetlenie.
Lampy przystosowane są praktycznie do pracy 24h na dobę dzięki czemu możesz w każdej chwili zwiększyć swoje zdolności produkcyjne i sprzedawać więcej.

3. Markowe komponenty.
Sercem oprawy LED są jej komponenty, na tym polu mamy się czym pochwalić. Wysokiej jakości komponenty LED oraz idealnie dobrane do nich zasilacze a także pozostałe elementy elektryczne pochodzą od topowych producentów. Nasze komponenty LED są produkowane w Europie. To gwarancja wysokiej precyzji parametrów świetlnych i niezawodności oprawy przez wiele lat. Dodatkowo technologia odlewanego korpusu oprawy dzięki swojej sztywności i długowieczności jest gwarancją wyjątkowej jakości naszych lamp.

4. Nowy standard – oświetlenie szynowe  do piekarni.
Łatwość instalacji i obsługi cechuje rozwiązania oświetleniowe oparte o szynoprzewody trójfazowe. Dostępne są one w wersji zwieszanej (lub montowanej nasufitowo) lub w wersji wpuszczanej w sufit podwieszany. Oba rozwiązania są bardzo stabilne i gwarantują precyzję. Jednak konstrukcja zwieszana ma zdecydowanie więcej zwolenników wśród naszych klientów, bo jest bardziej praktyczna, gdyż umożliwia lepszy dostęp do opraw ze wszystkich stron i łatwiejszą re-aranżację oświetlenia.

Maxilight

5. Jesteśmy liderem w dostarczaniu oświetlenie do piekarni.
Jako jedni z pierwszych w Polsce, blisko 15 lat temu wprowadziliśmy do oferty profesjonalne oświetlenie dla branży spożywczej. Nasze lampy na szynoprzewody dostępne są w wielu konfiguracjach, przeznaczone do różnych aplikacji i dopasowane do potrzeb poszczególnych stref sklepu. Dysponujemy bogatym doświadczeniem w projektowaniu oświetlenia do piekarni i cukierni.

6. Najważniejsze na koniec: bardzo atrakcyjne ceny!

Oświetliliśmy już setki piekarni, jesteśmy parterem kilkunastu polskich sieci piekarniczych ponieważ mamy bardzo konkurencyjne ceny.
Oferujemy najnowsze oświetlenie do pieczywa i wyrobów cukierniczych, produkowane w Polsce i dostępne od ręki.  Nasze niskie ceny wynikają z optymalizacji produkcji oraz z dobrych relacji z naszymi dostawcami producentami komponentów LED.

Wybór oświetlenia piekarni

Wybór oświetlenia piekarni

ENERGOOSZCZĘDNIE Z Maxi-Light

Oferujemy najnowsze rozwiązania oświetleniowe do sklepów. Naświetlacze sklepowe LED to rodzaj oświetlenia, w którym jako źródeł światła używamy bardzo wydajnych diod COB LED (5W-40W). Nasze naświetlacze przygotowane są do montażu na szynoprzewodach lub naściennie / nasufitowo.

Technologia LED to wieloletnia żywotność (20-50 tys godzin) jak również brak emisji ciepła w kierunku świecenia oraz śladowa emisja promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego. Odpowiedni dobór rozwiązań oświetleniowych to oszczędności energii nawet o kilka tysięcy złotych w skali roku.

W ciągu ostatnich kilku lat cena energii elektrycznej wzrosła o około 40%. Największą zaletą LED jest energooszczędność (3-8x niższe zużycie energii). Problem doboru odpowiedniego oświetlenia LED to nie tylko dobranie natężenia światła, ale uzyskanie światła o odpowiedniej jakości.

Wybór oświetlenia piekarni

Reflektory szynowe do pieczywa

Szynoprzewody oświetleniowe do piekarni

SYSTEM BEZPOŚREDNIEJ DEZYNFEKCJI UV
Jak działają lampy bakteriobójcze UV-C?

Lampy UV bakteriobójcze UV-C są zalecane do podnoszenia czystości mikrobiologicznej w pomieszczeniach, w których jest wysokie ryzyko występowania różnych drobnoustrojów. Oprawy biobójcze emitują promieniowanie ultrafioletowe UV-C, które w sposób nieodwracalny usuwa bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz inne drobnoustroje. Promieniowanie UV-C dezynfekuje skutecznie powietrze, podłogi, przedmioty i wszelkie inne powierzchnie w pomieszczeniach.

Wybór oświetlenia piekarni

Wybór oświetlenia piekarni

Kasy piekarnicze wymagają dość znacznego dopływu światła, ponieważ obsługa musi umieć czytać dokumenty lub rozróżniać dwie małe monety. Dlatego wymagane jest przede wszystkim funkcjonalne oświetlenie. Norma EN 12464-1 dotycząca oświetlenia związanego z miejscami pracy narzuca średnie oświetlenie na poziomie co najmniej 500 luksów na całej powierzchni kasowej.

Znaczenie temperatury barwowej w oświetleniu chleba

Maxi Light oferuje zatem różne światła, które zaakcentują ten obszar. Odcień światła w pomieszczeniu musi odpowiadać temperaturze barwowej całej piekarni , aby zachować dobrą spójność ( 2700K ) . CRI tej strefy musi respektować co najmniej 80 .

Do początku