Przejdź do treści

Energooszczędne oświetlenie żywności

Koncepcja inteligentnego energooszczędnego oświetlenia żywności

Oświetlenie stworzy przyjemną atmosferę jednocześnie dla klientów i pracowników dzięki innowacyjnym inteligentnym systemom oświetleniowym. Dzięki zrównoważonym pomysłom i koncepcjom ukierunkowanym na przyszłość jest możliwe zmniejszenie kosztów energii przy jednoczesnym zapewnieniu wzrostu sprzedaży.

Energooszczędne oświetlenie żywności

Szukasz innowacyjnego rozwiązania oświetleniowego?

Wszędzie tam gdzie jest dużo światła jest też wiele do zaoszczędzenia, nawet do 70% kosztów energii w handlu detalicznym żywnością można przypisać systemom, na które oświetlenie ma bezpośredni wpływ.

Energooszczędne oświetlenie żywności

Czy nie ma sensu zaczynać od tego, jeśli chodzi o oszczędzanie energii? Dzięki nowej koncepcji oświetlenia możesz wyraźnie zmniejszyć zużycie energii w porównaniu z konwencjonalnym oświetleniem: 60% na całe oświetlenie w tym do 25% we wszystkich lodówki, szafach chłodniczych i zamrażarkach gdzie jest dodatkowe oświetlenie.

Dobre oświetlenie które, jednocześnie zmniejszy koszty eksploatacji.

Dzisiaj światło w handlu spożywczym musi być w stanie robić wiele rzeczy: tworzyć atmosferę, wzbudzać zainteresowanie, prowadzić i kierować klienta, optymalnie prezentować świeże produkty, półki i lady oraz ma po prostu być ekonomiczne i ekologiczne. Dzięki naszej koncepcji oświetlenia możesz to wszystko wdrożyć w sposób, który pasuje do Twoich przestrzeni sprzedaży. Opracujemy dla Ciebie koncepcje oświetleniowe, które obejmą całe oświetlenie sklepu.  Działamy tak, żebyś mógł w pełni wykorzystać potencjał energooszczędności Twojego sklepu. Zintegrujemy światło dzienne wszędzie tam, gdzie to możliwe i uwzględnimy wszystkie źródła światła dążąc do ich wymiany na LED od oświetlenia w szafach chłodniczych po oświetlenie kas.

Oświetlenie mięsa – zobacz nasze specjalistyczne rozwiązania LED

boss led spot black

Chciałbyś znacznie obniżyć zuzycie energii przez oświetlenie w swoim sklepie spożywczym?

Przy wymianie starego konwencjonalnego oświetlenia, świadomym wykorzystaniu światła dziennego oraz odpowiednim sterowaniu oświetleniem LED można zaoszczędzić do 75% energii na oświetlenie ogólne. Na pewno osiągniesz ten najlepszy możliwy wynik w swoim sklepie i dodatkowo stworzysz wyjątkową atmosferę do zakupów.

Cała nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w zakresie oświetlenia jest do Państwa dyspozycji. Włącz z nami przełącznik i wpuść nowoczesną technologia LED. Kwestia zrównoważonego rozwoju odgrywa coraz większą rolę we wszystkich dziedzinach. Jako jeden z liderów rynku w dziedzinie oświetlenia żywności, mamy odpowiedź już teraz wybiegającą w przyszłość.

Dzięki naszym najnowocześniejszym diodom LED możesz wyraźnie zmniejszyć zapotrzebowanie na energię dla samych lodówek i zamrażarek o wysokim zużyciu energii. Poprzez specjalne świetlówki linowe LED, które są wkładane bezpośrednio do szaf chłodniczych.

Oczywiście nasze diody COB LED wyznaczają standardy w zakresie podstawowego oświetlenia ciągów komunikacyjnych i półek oraz regałów. Mamy też optymalne rozwiązania dla oświetlenia akcentującego.  Nie tylko ze względu na ich trwałość i bardzo dobre oddawanie barw CRI, wysoką wydajność świetlną, doskonałe zarządzanie chłodzeniem oraz brak promieniowania UV lub IR, które może trwale uszkodzić towar.

Z nami ochronisz swoje towary, portfel i środowisko, oszczędzając nawet do 80% rocznych kosztów eksploatacji i zużycia energii.

Energooszczędne oświetlenie żywności – indywidualne sterowanie

Gdy oświetlenie się porusza Każdy dzień jest inny. Każdy klient. Wszelkie towary. Dlaczego więc światło w twoim supermarkecie miałoby być statyczne? Proponujemy Państwu indywidualne rozwiązania, do sterowania systemem oświetleniowym w zależności od zastosowania i sytuacji. W ten dodatkowy sposób zmniejszysz jeszcze koszty energii. Jedną z możliwości jest zależne od sytuacji sterowanie poziomem światła. Oznacza to, że światło jest dostępne dokładnie wtedy i tam, gdzie jest naprawdę potrzebne.

i

Energooszczędne oświetlenie żywności
Maxi-Light Polski Producent Oświetlenia LED
Maxi-Light Polski Producent Oświetlenia LED

Szukasz innowacyjnego rozwiązania oświetleniowego?

Dzięki naszym lampom LED umożliwiamy nawet centralne monitorowanie energii w kilku oddziałach. Wykorzystaj cały potencjał oszczędzania energii i wpraw swój bilans ekologiczny w ruch. Zawsze jest to potrzebne bo ceny energii rosną bez opamiętania.

Na początek zróbmy jednak audyt oświetlenia dla istniejącego systemu. Dzięki audytowi oświetlenia sprawdzamy stan obecnego systemu i identyfikujemy opcje modernizacji. Dodatkowo analiza światła dziennego ustanowi podstawę do optymalnego łączenia światła sztucznego i światła dziennego.

Stworzymy koncepcję energooszczędnego oświetlenia Dla każdego projektu tworzymy indywidualną koncepcję oświetlenia, tak aby światło idealnie współgrało z architekturą i wyposażeniem, a jednocześnie spełniało pożądane funkcje.

Za pomocą programu do obliczeń fotometrycznych  tworzymy dokładne obliczenia światła i pokażemy wymagane przez normy wartości.

Energooszczędne oświetlenie żywności

W Maxi-Light niezależnie od Twoich potrzeb w zakresie oświetlenia, nie jesteś sam ze swoimi pytaniami. Stajemy zawsze po Twojej stronie jako kompetentny partner. Koncepcja oświetlenia umożliwia indywidualne zaplanowanie optymalnego światła dla różnych tematycznie działów w sklepie.