Przejdź do treści

oświetlenie regał piekarniczy

oświetlenie regał piekarniczy

Nowoczesne oświetlenie regał piekarniczy

Oświetlenie regał piekarniczy

Oferujemy taśmy paski profile LED produkowane na nasze zamówienie i idealnie dobrane do potrzeb oświetlenia pieczywa w regałach. Zadzwoń po więcej informacji

Złoty, brązowy, świeży, pachnący. Świeżości, którą można zobaczyć.
Trudno oprzeć się zapachowi świeżo upieczonego chleba. Świeżość chleba można doświadczyć w sklepie piekarniczym prawie wszystkimi zmysłami.

Profesjonalne i nowoczesne

W badaniach zachowań klientów stwierdzono, że konsumenci określają kolor jako najbardziej istotny czynnik przy wyborze pieczywa. Oferujemy najnowsze oświetlenie do regałów piekarniczych, produkowane w Polsce i dostępne od ręki.

Oświetlenie lady mięsnej

Oświetlenie  : taśmy paski profile LED do regałów piekarniczych

Asortyment różnych rodzajów pieczywa prezentowany jest w dużej mierze za pomocą podświetlanych półek w regałach na tylnej ścianie sklepu, a droższe ciastka, przekąski i inne słodycze są w sposób optymalny w gablotach. Chociaż naprawdę nie ma złotej reguły, jeśli chodzi o oświetlenie piekarni, nie byłoby fajnie, gdyby ten temat pozostał jedyną teoretyczną rozmową na teorii oświetlenia. Zamiast tego, lepiej trzymać się pewnych sprawdzonych wskazówek.

Oświetlenie regał piekarniczy

Oświetliliśmy już setki sklepów ponieważ mamy bardzo konkurencyjne ceny.

Dobieramy odpowiednią temperaturę barwową. Wybierając oświetlenie do piekarni, należy wziąć pod uwagę, ile światła dziennego otrzymuje Twoja strefa klienta. Jeśli masz większe okna, które wpuszczają dużo naturalnego światła, chcesz wybrać pasujące oświetlenie do wnętrz. Innymi słowy, nie chcesz mieć ciepłego sztucznego światła o pomarańczowym lub żółtym odcieniu, ponieważ będzie wyglądać nie na miejscu z chłodnym, białym naturalnym światłem wpadającym przez okna. Jeśli masz bardzo mało naturalnego światła, te czynniki nie będą miały aż takiego znaczenia.

 

Maxi-Light Polski Producent Oświetlenia LED
Maxi-Light Polski Producent Oświetlenia LED
oświetlenie regał piekarniczy

Oświetlenie regał piekarniczy

Oświetlenie poprawiające wizerunek twojego pieczywa

Podobnie jak jakość Twoich produktów i układ sklepu, oświetlenie obszaru sprzedaży również przyczynia się do wzmocnienia wizerunku Twojej marki. A przede wszystkim musi wystarczyć, aby zagwarantować komfort wizualny Twoich klientów. Ale uwaga: dobre oświetlenie niekoniecznie oznacza większe oświetlenie, a w rzeczywistości zwiększenie rachunków za prąd. Wystarczy np. postawić na rozwiązania LED , których zalet w zakresie energooszczędności i walorów środowiskowych nie trzeba już demonstrować.


Dobre oświetlenie przestrzeni sprzedażowej nie oznacza też, że robisz to równomiernie. Dlatego warto bawić się świetlistymi niuansami i tworzyć gry światła, dopasowując światła do wybranego stylu dekoracji. A panel jest szeroki: między kinkietami, reflektorami i innymi zawieszeniami masz wybór.

Nie zapominając o witrynie sklepowej i progu, które sprytnie oświetlone, od razu uświadamiają klientom, że jesteś otwarty.


Oświetlenie podkreślające twój sklep i produkty

Każdy rodzaj handlu odpowiada ściśle określonemu rodzajowi „koloru światła”. A dla Was, piekarzy i cukierników, najlepiej wybrać tak zwane „ciepłe” światło, około 2700 K, aby stworzyć ciepłą atmosferę .

Aby podkreślić Twoje wypieki i małe ciastka, rozwiązania oświetleniowe wybrane do regałów powinny ograniczać dopływ ciepła, aby nie wpływać na jakość konserwacji Twoich produktów.

 

Oświetlenie regał piekarniczy

Przyciągaj wzrok dobrym oświetleniem witryny sklepowej

Okno piekarni musi wywoływać obżarstwo. Musi przyciągać wzrok , wzbudzać ciekawość , głód i sprawiać, że klient chce wejść do sklepu. Dlatego niezbędne jest oświetlenie witryny piekarniczej . Jak zrobić ? Jaką lokalizację należy wziąć pod uwagę? Jaki kolor światła? Zapal moje miejsce odpowiada ci!

Lekki odcień odpowiedni do wypieków

Przede wszystkim pamiętaj o zachowaniu takiej samej temperatury barwowej jak wewnątrz sklepu (2700K ), aby zachować harmonię w oświetleniu . CRI musi być co najmniej równy lub większy niż 80 , aby jak najdokładniej odzwierciedlać kolory produktów . Jest to bardzo ważne na przykład w przypadku dekoracji ciast.

Mocne oświetlenie do regałów piekarniczych

Jeśli chodzi o regały w piekarni , często wyeksponowane są ciasta, ciastka, czy inne smakołyki: trzeba umieć zwrócić uwagę na każdy produkt, a przede wszystkim nie zaniedbywać go.

Oprawy takie jak reflektory wpuszczane czy projektory szynowe o mocy ok. 4000lm , przy średnim kącie rozproszenia (25°) będą podświetlać produkty w oknie. Zainstaluj swoje światła jak najbliżej okna, aby zmaksymalizować oświetlenie pionowe i zminimalizować olśnienie od przechodniów.

Jeśli Twoja witryna ma tło, wybierz oprawy o jeszcze szerszych wiązkach (40°). Urządzenia, również o strumieniu świetlnym około 4000lm , najlepiej regulowanym, będą instalowane w odstępie maksymalnie 1m20 i muszą być skierowane w stronę pierwszej jednej trzeciej plakatu zaczynając od góry.

Jak działa reflektor LED do pieczywa / Oświetlenie do pieczywa ?

Skorzystaj z naszego know-how w zakresie ulepszania produktów i oświetlenia sklepów. Wspólnie z Tobą, Twoim architektem lub projektantem sklepu opracowujemy spójną koncepcję idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb, aby zaprezentować Twoje produkty w szczególnie świeży i apetyczny sposób. Nasze energooszczędne reflektory oferują spektrum kolorów szczególnie odpowiednie do wypieków.

Oświetlenie regał piekarniczy – paski profile LED

Doradca d/s dobrego oświetlenia w piekarni

Dobre oświetlenie niekoniecznie oznacza ustawienie silniejszego strumienia świetlnego. To raczej kwestia pracy nad oświetleniem, które wzbudzi zainteresowanie wśród konsumentów, a tym samym zachęci ich do zakupu Twoich produktów, dzięki podświetleniu określonych przestrzeni, określonych okien, a nawet niektórych produktów (ciastek, pieczywa itp.). Należy również zagwarantować komfort wizualny klientów. Na przykład odpowiednie oświetlenie ułatwi krążenie klientom w punkcie sprzedaży. Podobnie dbanie o oświetlenie okna, progu i znaku sygnalizuje otwarcie firmy, jednocześnie poprawiając wizerunek marki i produktów.

Jak dobrać odpowiednie oświetlenie regału  piekarniczego?

Oferujemy taśmy paski profile LED produkowane na nasze zamówienie i idealnie dobrane do potrzeb oświetlenia pieczywa w regałach.

Niektóre rodzaje oświetlenia oferują odwzorowanie kolorów i świateł, które szkodzą chlebowi i wypiekom, a inne, odwrotnie, je uwydatniają. Oto kilka wskazówek dotyczących wyboru odpowiednich świateł. Ogólnie rzecz biorąc, światła o ciepłych odcieniach podkreślają pieczywo. Oświetlenie około 2700 kelwinów jest uważane za „ciepłe” światło, które tworzy ciepłą atmosferę. Odpowiedni lekki odcień pomaga również wydobyć zarumienienie skórki chleba i świeżość produktów.

 

taśma led profil led oświetlenie regał piekarniczy