Przejdź do treści

oświetlenie sklepu spożywczego

Lat na rynku oświetleniowym
0
Klienci, którzy nam zaufali w tym czasie
0
Oświetlonych sklepów i stoisk
0
Dostarczonych opraw oświetleniowych
0

Profesjonalne oświetlenie sklepu spożywczego

PRODUCENT

Posiadamy dobre referencje, precyzyjnie rozpoznajemy potrzeby i problemy Klientów. Działamy blisko 20 lat. Współpraca z nami to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy.

JAKOŚĆ

Dołącz do grupy zadowolonych Klientów. Jako ekspert w swojej dziedzinie oferujemy kompletne rozwiązania: doradzamy, projektujemy, produkujemy i pomagamy przy wdrożeniu oświetlenia LED.

TYSIĄCE WDROŻEŃ

To jest moment na zmianę oświetlenia. Sprawdź ile zaoszczędzisz. Nasza oferta jest atrakcyjna cenowo, większość zleceń realizujemy w ciągu max. 7 dni. Wszystkie lampy objęte są min. 2 letnią gwarancją.

Oświetlenie sklepu spożywczego

W ciągu ostatnich pięciu lat cena energii elektrycznej wzrosła o ponad 40%. Dzisiaj problem doboru oświetlenia to nie tylko dobranie natężenia światła, ale uzyskanie odpowiedniej jakości światła przy zastosowaniu rozwiązań energooszczędnych.

Podstawowe czynniki decydujące o sukcesie w wyborze oświetlenia:

* dobór rozwiązań energooszczędnych odpowiednich do rodzaju handlu,
* połączenie światła rozproszonego ze światłem akcentującym,
* użycie źródeł światła o odpowiedniej jakości, barwie i długim czasie użytkowania.

Oświetlenie sklepu spożywczego
Maxi-Light

Profesjonalne do oświetlenie sklepu spożywczego

Dzięki optymalizacji oferty możemy zawsze zaoferować naszym Klientom niezwykle atrakcyjne ceny. Mamy wieloletnie doświadczenie w doborze oświetlenia odpowiedniego do różnego rodzaju powierzchni handlowych.

PROFESJONALNE SYSTEMY OŚWIETLENIOWE MAXI-LIGHT to firma specjalizującą się w sprzedaży oświetlenia – opraw energooszczędnych przeznaczonych do pomieszczeń użyteczności publicznej (biura, sklepy, hotele). Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oświetlenia, opraw, oraz źródeł światła. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oświetlenia oraz pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem oświetlenia i rodzaju opraw oświetleniowych.

Oświetlenie sklepu spożywczego

Posiadamy na terenie kraju konsultantów oświetleniowych, którzy z przyjemnością odwiedzą Państwa i dokonają wstępnych pomiarów, oszacują potrzeby i zaprezentują ofertę.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktowania się z nami w kwestiach związanych z doborem oświetlenia powierzchni handlowej.

Oferujemy najnowsze rozwiązania oświetleniowe do sklepów. Naświetlacze sklepowe LED to rodzaj oświetlenia, w którym jako źródeł światła używamy bardzo wydajnych diod COB LED (5W-40W). Nasze naświetlacze przygotowane są do montażu na szynoprzewodach lub naściennie / nasufitowo.

Technologia LED to wieloletnia żywotność (25-50 tys godzin) jak również brak emisji ciepła w kierunku świecenia oraz śladowa emisja promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego. Odpowiedni dobór rozwiązań oświetleniowych to oszczędności energii nawet o kilka tysięcy złotych w skali roku.

W ciągu ostatnich kilku lat cena energii elektrycznej wzrosła o około 40%. Największą zaletą LED jest energooszczędność (3-8x niższe zużycie energii). Problem doboru odpowiedniego oświetlenia LED to nie tylko dobranie natężenia światła, ale uzyskanie światła o odpowiedniej jakości.

Oświetlenie sklepu spożywczego

Szerokie spectrum możliwości.

Należy pamiętać, że zależnie od tego czy w naszej ofercie są na przykład tkaniny, telefony komórkowe, sprzęt AGD czy meble potrzebujemy światła o różnej barwie. I tak urządzenia elektroniczne lepiej prezentują się w chłodnym świetle a wyroby skórzane wymagają cieplejszego światło. Tę wiedzę należy jeszcze uzupełnić o fakt istnienia wskaźnika RA, który określa odwzorowanie barw. Im ten wskaźnik jest wyższy, tym większa pewność, że klient nie będzie zaskoczony dokonanym zakupem.

5 POWODÓW BY WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ:

  • rozpoznajemy potrzeby Klientów
  • Posiadamy dobre referencje
  • oferujemy kompletne rozwiązania
  • szybka wycena i darmowy projekt
  • zlecenia realizujemy do 7 dni

Podstawowe czynniki decydujące o sukcesie w wyborze oświetlenia:

– dobór rozwiązań energooszczędnych odpowiednich do rodzaju branży,
– użycie  światła o odpowiedniej jakości, barwie i długim czasie użytkowania.

Oświetlenie sklepu spożywczego na miarę XXI wieku

Korzyści z technologii  LED w ofercie Maxi-Light

• Redukcja zużycia prądu – energooszczędne w eksploatacji

• Idealne oddawanie kolorów – wysokie CRI90+

• Brakowi emisji ciepła w stronę produktów obniża straty

• Niskie nakłady początkowe i eksploatacyjne: średnia żywotność 25,000–50,000 godzin

• Brak konieczności wymiany źródeł światła – specjalistyczne moduły LED

• 100% strumień świetlny natychmiast po załączeniu oświetlenia

boss led spot black