Przejdź do treści

Oświetlenie nad lady i stoiska

Oświetlenie nad lady i stoiska

Oświetlenie okna wystawowego sklepu spożywczego.CEL: Odpowiednia ekspozycja oferty, zachęcenie do wejścia.

EFEKT: Odpowiedni poziom światla w oknie wystawowym, witrynie sklepu spożywczego.


Wzbudzić zainteresowanie.

Okno sklepu spożywczego, witryna sklepowa stanowi związek między sklepem i przechodniem na ulicy czy w galerii handlowej. Jego zainteresowanie zależne jest w znacznym stopniu na dopasowaniu oświetlenia, zwłaszcza takiego które można szybko i łatwo dostosować do potrzeb częstych zmian ekspozycji.

Nic nie może być przypadkowe.

Przyciągające wzrok lekkie akcenty, wyraziste kontrasty, odpowiednie wykorzystanie światła i cienia, świadomy dobór kolorów – to są charakterystyczne cechy wysokiej jakości okna sklepu spożywczego. Są to także kryteria oświetlenia okna sklepu spożywczego, gdzie wyzwanie leży pomiędzy przyciąganiem uwagi przechodnia nie tylko w nocy, ale również podczas dnia w jasnym świetle słonecznym. Wszystko to wymaga dobrania odpowiednich poziomów oświetlenia.

Oświetlenie nad lady i stoiska

Zobacz również rozwiązania LED polecane do oświetlenia okna wystawowego.


Oświetlenie nad lady i stoiska

GOT 70 SPOT WL / Oświetlenie sklepów spożywczych / Oprawa sklepowa / Naświetlacz / Projektor sklepowy / Track Light
Naświetlacz na źródło halogenowe MR 16 – Decostar 51 Alu przeznaczony do montażu bezpośrednio na ścianie bądź suficie. Obudowa wykonana jest ze stali i aluminium i dostępna w różnych kolorach RAL.


GOT 140 THEATRE SPOT / Oświetlenie sklepów spożywczych / Oprawa sklepowa / Naświetlacz / Projektor sklepowy / Track Light

Naświetlacz na źródło CDM-T przeznaczony do montażu na 3 lub 1 fazowym szynoprzewodzie. Obudowa wykonana jest ze stali i aluminium, dostępna w różnych kolorach RAL.


Oświetlenie nad lady i stoiska

WEZYR / Oświetlenie sklepów spożywczych / Oprawa sklepowa / Naświetlacz / Projektor sklepowy / Track Light

Naświetlacz na źródło CDM-TD przeznaczony do montażu na 3 lub 1 fazowym szynoprzewodzie. Obudowa wykonana jest ze stali i aluminium, dostępna w różnych kolorach RAL.


GOT FIX 190 / Oświetlenie sklepów spożywczych / Oprawa Okrągła Wpuszczana / Sufitowa / Downlight
Regulowany downlight okrągły, wpuszczany przeznaczony do sufitu podwieszanego na źródło CDM-T lub SDW-TG. Obudowa wykonana jest ze stali, reflektor z aluminium.